Endüstriyel su arıtma sistemlerimiz işletmelerde suyun sertliği, iletkenliği vs. gibi sorunlardan kaynaklanan üretim hatalarını ortadan kaldırmaktadır.

Su kalitesi; suyla üretim yapan veya suyu işletmede herhangi bir noktada kullanan firmalar için büyük önem taşır. Kalitesi düşük problemli sular, ürünlerde erken bozulmaya, çökelmeye, lekelere, kalıp hatalarına, fazla hammadde kullanımına, renk farklılıklarına, formül hatalarına vs. sebep olurken, genel işletme kullanımında tesisat ve makinelerde kireçlenme vb. sorunlara yol açar.

Su arıtım çözümü için kullanılabilecek üniteler başlıca;

 • Filtreleme
 • Yumuşatma
 • Klorlama
 • Ters Osmoz
 • Deiyonizasyon
 • Ultraviyole ile sterilizasyon
 • Poli Kimya suyun verdiği zararlardan işletmeleri korumak ve durumu lehe çevirmek için birçok çözüm önerisi getirmektedir. İşletmenin ekonomik yapısı, ürün hassasiyeti, kurulan sistemin ekonomik ömrünün uzunluğu gibi parametreler ışığında geliştirilen sistem dizaynları sayesinde müşterilerimiz sürprizsiz çözümlere ulaşmaktadır.

  Firmamız butik bir arıtma şirketi olup özel müşterilerine 7/24 servis veren bir servis ağı barındırmaktadır. Sözleşmeli müşterilerimize 24 saat boyunca servis ve 24 saatte müdahale garantisi vermekteyiz. Bu sebepten dolayı üretim hattında sürpriz istemeyen kuruluşlar ile yaşam konforu yüksek evsel kullanıcılar bizi tercih etmektedir.

  Poli Kimya su arıtma sistemleri tam otomatik olarak insan müdahalesine ihtiyaç duymadan çalışır. Sistem seçimi için giriş suyu kalitesi, istenilen su kalitesi, günlük ve saatlik tüketim miktarı, kullanım amacı gibi bilgilerin tarafımıza iletilmesi ve kimi zamanda teknik keşif yapılması gerekir. Poli Kimya satış ve servis ekibi sizlere bu desteği sağlamak konusunda yetkindir. Su arıtma cihazlarıyla ilgileniyor ve daha fazla bilgi, fiyat almak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.