Evsel atıksu arıtma sistemleri küçük birimlerdeki atık suyun arıtılarak deşarjını sağlamaktadır.

Evsel kullanımlardan kaynaklanan atık suyun arıtılması için en iyi çözüm biyolojik arıtma sistemleridir. Poli Kimya atıksu arıtma sistemleri evsel süreçlerde ortaya çıkan atık suyu mükemmel bir şekilde arıtmaktadır.

Tüm boyutlardaki yerleşim yerleri için kurduğumuz atık su arıtma tesislerinde tüm süreç tarafımızdan yönetilerek çalışmaya hazır bir sistem sunuyoruz. Ayrıca kurduğumuz sistemlerinin tüm periyodik bakım ve onarım işlemleri ile birlikte yedek parça desteğini de bakım sözleşmelerimiz kapsamında sağlıyoruz.

Sistemlerimiz en son teknolojiyi kullanarak ve sektörün en kaliteli ekipmanları ile dizayn edilmektedir. Uzman mühendis kadromuzla projenin her aşaması titizlikle incelenerek sistemin maksimum verimde çalışabilmesi için gerekli tüm kriterleri karşılayacak sistemler oluşturuyoruz.

Evsel atıksu arıtma sistemleri genel olarak oteller, toplu konutlar gibi konaklama yerlerinde ve askeri tesisler, fabrika, hastane gibi yapılar için uygundur. Ayrıca evsel atıksu arıtma sistemlerimiz köy ve kasabalarda da atık su arıtma gereksinimlerinde en uygun çözümdür.