Poli kimya su arıtma sistemleri, atık su arıtma ve arıtma kimyasalları konularında hizmet veren bir firmadır. 2005 yılında kurulan Poli Kimya bugüne kadar yüzlerce mutlu müşteri geçmişiyle arıtma sistemlerinde sektörün öncü firmalarındandır. Profesyonel sistemleri uygun edinme maliyetleri çerçesinde sunmayı prensip edinen Poli Kimya uzman mühendisleri ve profesyonel servis ekibi ile sektörün lideri olmaya adaydır.

MİSYONUMUZ

Poli Kimya sunduğu uygun maliyetli evsel ve endüstriyel su arıtma çözümleri ile sektörün önde gelen firmalarındandır. 15 yıllık sektörel geçmişi boyunca pek çok memnun müşteri portföyü, geniş ürün yelpazesi ve profesyonel servis desteği ile hizmet veren Poli Kimya her gün ilk günkü heyecan ve özveri ile sektörde boy göstermektedir.

VİZYONUMUZ

Poli Kimya olarak ülkemizde olduğu gibi ortadoğu ve ortaasyada da ülkemizi temsil ederek uluslararası piyasada etkin bir oyuncu olmak için çalışıyoruz. Sunduğumuz arıtma sistemlerinin kalitesi ile Türkiye'de sektöründe bilinen bir marka olan Poli Kimya özellikle yakın coğrafyamızda da öne çıkan bir marka olabilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir.