Damacana suların üretildiği elverişsiz koşullar fiyatların yüksekliği, şebeke suyunun çoğu yerde lezzetsiz ve kokulu oluşu nedeniyle su arıtma cihazları tercih sebebi olmaktadır.

İçme suyu arıtma cihazlarımız sayesinde suyu sadece içerken değil, çay, kahve gibi çeşitli içeceklerde, çeşitli sulu yemeklerde ve sebze-meyve yıkarken de ekonomik olarak kullanabilirsiniz. Ortalama bir aile haftada 2 damacana içme suyu harcamaktadır. Bu miktara yemek yapmak için harcanan suyu da eklerseniz haftada 6 damacana su gerekmektedir.

Poli Kimya, RO işletimini, kullandığı ileri teknoloji ile son derece kolaylaştırmıştır. Sistem tüm çalışmasını otomatik olarak yapmaktadır. Servise gireceği ve çıkacağı zamanlar standart olarak ayarlanmış, üretim kalitesi ve debisi belirlenmiştir.RO cihazının ana parçaları; pompa, membran ve panodur. Bu üç ana parçanın akuple hale getirilmesi ve işletimin kolaylaşması için birçok ufak detay bulunmaktadır. Özellikle suyla temas halinde olan parçaların korozyona mukavim olması birçok açıdan önem arzeder. Poli Kimya hem ana parçalarda hem de aksesuarlarda sadece üst düzey kalitede malzeme kullanarak sistem performansının uzun yıllar boyunca aynı kalmasını sağlar.

Saflaştırılmış su özelikle kimya, kozmetik, medikal, kaplama, tekstil, elektronik, cam, iklimlendirme, turizm, gıda vb. sektörlerde hayati önem taşır. RO sistemleri endüstride kullanılmasından başka içme suyu temininde, deniz araçları ve kıyı kesimlerinde deniz suyu arıtımında, yüksek tuzluluğa sahip kuyu sularının ıslahında da başarıyla kullanılmaktadır.

Firmamız butik bir arıtma şirketi olup özel müşterilerine 7/24 servis veren bir servis ağı barındırmaktadır. Sözleşmeli müşterilerimize 24 saat boyunca servis ve 24 saatte müdahale garantisi vermekteyiz. Bu sebepten dolayı üretim hattında sürpriz istemeyen kuruluşlar ile yaşam konforu yüksek evsel kullanıcılar bizi tercih etmektedir.

Bir RO cihazı bazen ön arıtım sistemine veya şartlandırmaya ihtiyaç duyar. Dolayısıyla uzman bir yerden destek almakta fayda vardır. Poli Kimya satış ve servis ekibi sizlere bu desteği sağlamak konusunda yetkindir. RO sistemleri ile ilgileniyor ve daha fazla bilgi, fiyat almak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.